O firmie

Aby zoptymalizować proces produkcji własnego produktu, każda firma produkująca pasze dla zwierząt powinna zdać się na współpracę z profesjonalną firmą specjalizującą się w dziedzinie środków żywienia zwierząt oraz dodatków paszowych.

“DAK Solutions” jest firmą handlową, która powstała w 2010 roku. Niemniej jednak doświadczenie, które zdobywaliśmy do rozpoczęcia własnej działalności sięga roku 2001.

Zajmujemy się doradztwem i handlem towarami masowymi do produkcji pasz dla zwierząt gospodarskich, domowych i futerkowych. Mamy bardzo dobrą znajomość rynku producenckiego m.in. w Polsce, Danii, Norwegii, Czechach, Bułgarii i Niemczech. W związku z długoletnią współpracą wyrobiliśmy sobie dobrą pozycję oraz mocne więzi Partnerskie, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kontrahentami. Składamy oferty na komponenty, których aktualnie producenci używają do swojej produkcji. Dodatkowo jesteśmy w stanie podpowiedzieć jakim produktem zastąpić inny, w razie jego braku na rynku lub problemów z jego nabyciem.

Dynamiczny rozwój naszej firmy osiągamy dzięki zaufaniu oraz satysfakcji naszych klientów. Poprzez prowadzenie uczciwego biznesu oraz dbałość o jakość dostarczanych produktów, możemy być dumni ze współpracy z największymi firmami branży paszowej. Rozszerzając swoją działalność jesteśmy otwarci na współpracę handlową z poważnymi kontrahentami zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Oferujemy Państwu siebie jako życzliwego i efektywnego partnera w interesach.